original-1443689431
В Одесі затримали полковника Горла і головного інспектора Повітряних сил ЗСУ генерала Петрушенка, які у нетверезому стані їздили містом

Керівник Генштабу Віктор Муженко звільнив командира військової частини, який був затриманий за кермом в стані алкогольного сп’яніння. Про своє рішення Муженко повідомив на своїй сторінці Facebook.

«Сьогодні затвердив акт службового розслідування за фактом затримання 25 вересня в м. Одеса (в стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля) полковника Горло К.М (Повітряні сили ЗСУ)», – повідомив Муженко. «Рішення ухвалено – командира військової частини А1620 полковника Горла К.М. – «звільнити з військової служби за службовою невідповідністю», – зазначив голова Генштабу.

Як відомо, в Одесі активісти Автомайдану затримали командира військової частини А1620 полковника Горло К.М (Повітряні сили ЗСУ) і головного інспектора Повітряних сил ЗСУ генерала Петрушенка, які у нетверезому стані їздили містом. Міністр оборони Степан Полторак призначив службове розслідування у зв’язку з інцидентом довкола п’яних військових.

У свою чергу, Муженко призначив службове розслідування щодо командира військової частини, зазначивши, що рішення щодо генерала Петрушенка ухвалив міністр оборони України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ