Боінг
Розслідування трагедії значно просунулося вперед

Початкові результати кримінального розслідування авіакатастрофи Боїнга рейсу МН-17, збитого на Донбасі, оприлюднять восени поточного року. Про це повідомляє прокуратура Нідерландів, передає 5 канал.

Слідча група зазначає, що розслідування трагедії значно просунулося вперед. Країнам, які залучені до розслідування, відправили запити.

Щоправда, відповіді на деякі з них чекають уже два місяців. Зокрема, Російська федерація ще досі не надала інформацію про системи «Бук».

Нагадаємо, Нідерланди, Австралія, Малайзія, Бельгія та Україна співпрацюють у кримінальному розслідуванні авіакатастрофи. Його мета – виявити та притягнути до відповідальності винних.

Результати розслідування мають визначити зброю, з якої збитий літак, а також місце, звідки здійснили постріл.

Нагадаємо, 3 січня засновник експертної групи Bellingcat Еліот Хіггінс оголосив про скорочення списку осіб, які можуть виявитися причетними до загибелі літака «Малазійських авіаліній». У новій редакції списку присутні 20 російських військових.

У жовтні 2015 року Bellingcat оголосив, що, згідно з даними розслідування, літак, який виконував 17 липня 2014 року рейс MH17, був збитий над Донбасом російським зенітно-ракетним комплексом «Бук», який раніше перебував у складі 53-ї бригади під Курськом.

Читайте: Родичі жертв катастрофи Boeing-777 подали позов на Путіна та РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ