Росія привела в повну бойову готовність авіацію та ППО
Росія привела в повну бойову готовність авіацію та ППО

РФ привела в повну бойову готовність авіацію й війська ППО Центрального військового округу, а також частини авіаційних з`єднань і військових частин командування дальньої авіації Західного і Південного військових округів, що межують з Україною, пише newsru.ua.

Як повідомили у прес-службі Міноборони РФ, відповідні розпорядження дав голова відомства Сєргєй Шойгу за рішенням верховного головнокомандувача, президента РФ Владіміра Путіна. «З метою подальшої підготовки до стратегічного навчання «Центр-2015» верховним головнокомандувачем ухвалено рішення перевірити боєготовність угруповання авіації та військ протиповітряної оборони ЦВО», – заявив Шойгу.

За його словами, в ході навчань буде перевірена здатність військ до розгортання системи управління авіацією в польових умовах і організації всебічного забезпечення дій авіації в нових районах базування. Перевірка триватиме до 28 травня. Для виконання практичних бойових вправ будуть використані найбільші авіаційні та міжвидові полігони «Ашулук» і «Капустин яр». У ході перевірки необхідно оцінити можливості округу протистояти засобам повітряного нападу противника. Також необхідно визначити шляхи подальшого розвитку авіації та ППО для організації надійного захисту держави в повітряній сфері, зазначив Шойгу.

Зазначимо, Росія нарощує військову присутність біля українського кордону. Зокрема, неподалік тимчасово окупованого Донецька російсько-терористичні війська готують танковий «кулак», чисельністю не менш як 140 одиниць бронетехніки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Росія не атакуватиме Україну до кінця червня.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ