Завдяки поставкам із Сан-Марино РФ хоче витіснити з російського ринку товари, які постачаються в країну нелегально
Завдяки поставкам із Сан-Марино РФ хоче витіснити з російського ринку товари, які постачаються в країну нелегально

Росіяни, які звикли до вишуканих страв, зможуть і надалі смакувати делікатесами. Невеличка країна Сан-Марино почне постачати в Росію сир і преміальну м’ясну продукцію. Про це заявив виконавчий директор Національної асоціації оптово-розподільчих центрів РФ Владімір Ліщук, повідомляє російська газета Коммерсантъ.

Планується, що угоду бізнесмени двох держав підпишуть 18 березня на Міжнародному економічному форумі держав-учасниць СНД, який відвідає міністр територіального розвитку і міжнародного економічного співробітництва республіки Сан-Марино Антонелла Мулароні.

Як зауважив Ліщук, із Сан-Марино може постачатися багато продуктів європейського виробництва, що потрапили під ембарґо.

«На території республіки розташовані 24 сироварні, безліч підприємств, які займаються копченням м’яса за особливими технологіями», – хвалить масштаби виробництва продуктів у Сан-Марино він. Додамо, що за площею Сан-Марино дорівнює приблизно київській Троєщині.

Ліщук додав, що завдяки цим поставкам можна буде витіснити з російського ринку товари, які постачаються в країну нелегально, в обхід санкцій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Росії Владімір Путін оголосив 6 серпня 2015 року днем початку процедури знищення «санкційних» продуктів, що імпортуються з країн Євросоюзу.

Крім європейських харчів з 1 грудня 2015 року до РФ заборонено імпорт турецької агропродукції, а після приєднання 1 січня 2016 року України до Зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС – й української.

У відповідь Україна запровадила повну заборону на ввезення російських товарів. Серед заборонених товарів – м’ясо, риба, крупи, зерно, хлібобулочні вироби, горілка, пиво, сигарети, кондитерські вироби, корми для тварин, низка хімікатів і залізничне обладнання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ