Стратегія національної безпеки України
Стратегія національної безпеки України

Рада національної безпеки і оборони ухвалила стратегію національної безпеки України, реалізація якої розрахована до 2020 року, інформує УНІАН.

«6 травня 2015 року відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони  на якому схвалили стратегію національної безпеки України – основний документ оборонного планування», – відзначили у прес-службі. Стратегія розрахована на реалізацію до 2020 року пріоритетів політики національної безпеки, а також реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС і стратегією сталого розвитку «Україна–2020».

Також сказано, що головне в стратегії – створення нової системи забезпечення національної безпеки і оборони, яка гарантуватиме державний суверенітет і територіальну цілісність України від усього комплексу можливих загроз, насамперед від збройної агресії.

«Наша стратегія має забезпечити можливість набуття в майбутньому членства України в Альянсі. Ми нарешті маємо повернути цю надзвичайно важливу складову в цей документ», – підкреслив глава держави. За словами Президента, це робиться для того, щоб отримати дієві гарантії суверенітету та територіальної цілісності України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ