Кличко став головою «БПП»
Кличко стверджує, що зарплати не отримує

Переобраний мер Києва Віталій Кличко стверджує, що працює «на громадських засадах» і не отримує на своїй посаді заробітну плату. Про це він розповів в інтерв’ю Deutsche Welle.

«Як мер Києва я не женуся за статусом і не ставлю собі задачу заробити грошей. Я заробив у спорті», – заявив Кличко. «Я зарплату не отримую. За ці півтора роки я не отримав жодної копійки. Я працюю на громадських засадах. Зарплата у мене може бути у перерахунку 300 доларів. Я прийшов в українську політику не заробляти. Всю свою зарплату, коли був депутатом Верховної Ради, я переказував у дитячий будинок. Я працюю як волонтер. І роблю це щиро, від серця», – заявив він.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко з результатом 66,5% голосів переміг у другому турі виборів мера столиці 15 листопада і зберіг за собою цю посаду. Його конкурент, Борислав Береза, отримав вдвічі менше голосів. Загалом під час другого туру виборів у Києві проголосували 612 тисяч виборців міста. Явка становила  понад 28,5% – і це майже вдвічі менша активність киян, аніж у першому турі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ