пікет Харків
У Харкові громадські активісти пікетують першу сесію міськради нового скликання

У Харкові відкрилась перша сесія міськради нового скликання. Її пікетують близько 150 громадських активістів, УНІАН.

Люди тримають прапори України, «Правого сектора», цивільного корпусу полку «Азов» та ВО «Свобода». Крім того, вони виставили перед входом до міськради ляльки, які зовні схожі на харківського міського голову Геннадія Кернеса та народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна.

Учасники акції вимагають зробити доступ на сесії міськради для представників громадськості відкритим, залучити до складу міськвиконкому 10 представників громадських організацій, скоротити адміністративний апарат Харківської міської ради, провести громадські слухання з питання перейменування топонімів та провести декомунізацію згідно із законом України та без залишення старих комуністичних назв об’єктів Харкова, а також призначити секретарем Харківської міськради представника партії, яка на місцевих виборах зайняла друге місце, а не представника партії «Відродження» Олександра Новака.

Учасники акції заявляють, що подали необхідні документи для того, щоби на сесії були присутні кілька представників громадськості. Всі входи до будівлі міськради охороняються кордонами з працівників поліції у кілька рядів. Вулиця Квітки-Основ’яненка, що з тильної сторони від головного входу до міськради, перекрита для руху транспорту. Неподалік будівлі міської ради стоять кілька автобусів з працівниками поліції. Всередині міськради також перебувають кілька десятків бійців Нацгвардії та поліції.

Під час сьогоднішньої сесії обраний вдруге поспіль харківським міським головою Геннадій Кернес склав присягу мера міста. Також до присяги приведені новообрані депутати міськради.

Інформаційний Акцент

 • Випадок з Кернесом наглядний приклад повної бездіяльності діючої влади, її правоохоронної системи, продовження життедіяльності усієї корупованості чиновників вищої ланки,
  задурманення жителів Харьковщини до рівня стада безмозглих овечок та рабської психології.
  Це не те що Президентський плевок, це харчок! У обличчя
  усієї Небесної сотні зі сторони пана Президента та й
  пана “куля у лоба”, та інших злочинців, які на крові людей, влізли до влади…та окрім звичайного злодійства ні на що не здатні!

 • Житель Харькова

  Какие могут быть протесты, если выборы прошли легитимно? Что за юродствующие активисты? До каких пор в Харькове будет бардак? Им заняться нечем? Отправить всех активистов на общественные работы. Пусть не словом, а делом помогают городу. Сразу перестанут болтать.