Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

Трохи треба підкорегувати акценти і відповісти на запитання.

«Миротворець» – це інформація. Не каральна інстанція. Він зареєстрований не в Україні. Тож, його не можуть примусом закрити тут. Лутківська справно, впродовж тривалого часу, намагалася це зробити. Що вона тільки не вигадувала. Прокуратура, СБУ… Марно. Куди там тому «міністерсву ні**я» (аплодую авторові!).

Але. Відкриті справи. Декілька. І ситуація вже розвернулася так, що справа вже не в самому сайті. «Миротворець» – це не просто сайт, це люди. Інфу з нього викласти у вільний доступ не проблема. Але треба зберегти персонал. Ухвалено рішення виводи їх з під удару, частина з яких працює на окупованних територіях. Увага до центру з боку силових структур, які діють під тиском вище перерахованих, ставить під загрозу безпеку його співробітників.

Саме Лутківська і є головним ворогом центру. Саме вона своєю боротьбою з «Миротворцем» діє в антиукраїнських інтересах. Всілякі таніпопови і настістанькі до такої міри не в темі щодо структури та механізмів роботи Центру, що ставитись до них серйозно як до професіоналів – просто злочинно. Вони банально не розбираються в предметі.

Я не хочу оцінювати факт акредитації. Про це багато сказано. Журналіст це в цілому така неоднозначна професія. Хороший спеціаліст у цій сфері – це завжди купа погроз і ворогів. А ще заздрощів і конфліктів. Головний скарб хорошого журналіста – екслюзивна інформація, першоджерела. Для всіх інших є тупе ретранслювання. Але не побачити різницю між «оприлюдненням їх особистих данним кимось без згоди» та «особистим наданням власних ідентифікуючих данних» розумна людина не має права.

За адекватної влади Центр мав би стати основою для створення структури, яка б відстежувала і карала терористів. В той чи інший спосіб. Як то зробили в Ізраїлі після Мюнгена-72. І є величезний запит на це в суспільстві. Та з тою державною та інформаційною політикою, яка зараз є, ми отримаємо лише свій власний Нагорний Карабах.

За адекватної влади Лутківську випороли б хоча б ті ж самі спецслужби чи МВС, а Верховна Рада вже почала б процедуру з її звільнення. За адекватного суспільства Попову і всяких станьків не просто звільнили б, а більше ніколи не брали на роботу з приписом «профнепридатні». Бо одне діло, коли це політичні суперечки, а зовсім інше, коли частина твоєї країни окупована і ти робиш все для того, щоб так воно й залишалося.

А тим часом ми втрачаємо один з небагатьох інструментів для ідентифікації ворогів будь-ким і будь-де.

От і маємо Міністерство «ні**я» в уряді «ніачьом» держави якось так.

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ