Родіон Шовкошитний
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

В Донецьку днями зупинився Донецький металургійний завод. Офіційна версія – через страйк робітнкиів на залізниці. Неофіційна – через відмову власників перереєструвати підприємство і платини податки в «ДНР».

Насправді – обидві. Півроку завод розповідав сепарам про «неможливість здійснення торгівельної діяльності» в разі такої перереєстрації. Диряві погрожували транспортною блокадою, припиненням подачі газу та електроенергії.

Довго тримались. Тримались би і далі, але страйк все сплутав.

Тепер, кажуть, частина працівників піде заробляти в «ополчєніє». Хотів би застерігти таких. В такому випадку ваш земний шлях буде недовгим і розписаним наперед: на другий місяць бесплатної роботи, ви почнете ставити запитання командиру щожо зарплатні – отримаєте натомість наказ на штурм, наприклад, промки – Утилізація українськими каратєлями – Труна – Земля.

І щє. Якщо припустити, що в ОРДЛО не залишиться працюючих підприємств. В такому випадку сепари більше не викручуватимуть руки Україні за залізну дорогу, і не дертимуть з неї за користування. Україна теж втратить. Але то вже інша історія.

Як би всі здивувалися, якби залізниця просто не попрацювала тиждень). О, скільки б всі комінгаутів чудних побачили.

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ