Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

Багато разів розповідав про це раніше. Нагадаю ще раз. Кінець 14-го, початок 15-го. Прикордонники затримали колону фур, які прямували в обхід пунктів пропуску в Донецьк. В кожній з машин, разом з водієм, знаходився військовослужбовець ЗСУ, з бригадної розвідки 28 ОМБ. За 7 хвилин особисто розбиратись приїхав комбриг Лещинський. Крики і погрози «укатать тут всіх БТРами» в землю. Прикордонники виявились не з лякливих. Колону не пропустили.

Потім була війна з цими контрабандистами. А скільки там в тій бригаді було у той період мутних 200-их, які ставили запитання, розповісти можуть самі бійці.

Саме з цього моменту почалася моя боротьба з цим явищем. Я тоді приїхав в Маріуполь і ми збиралися документувати ці колони і цих «бійців». Був випадок, коли на виїзді з Донецьку ті ж самі прикордонники зупинили таксі, що прямувало з Донецька. При зупинці звідти вискочили два цивільних з АК і відкрили вогонь. Обидва – 200, таксист – 300. Виявилось, що загиблі – бійці 28. Що вони робили в Донецьку?

Рапорти тих прикордонників на всі ці випадки знищувались і далі не йшли. А випадків було багато. Самих прикордонників, які не слухали ані своїх керівників, ані інших ходаків, і відмовлялися пускати ті колони – незабаром вивели з зони.
В Києві їх командира звели з військовою прокуратурою. Він дав свідчення. Як відомо, зараз сидить один з комбатів 28 брг Пушкар. Пушкару пропонували піти на угоду зі слідством, аби він дав свідчення щодо Лещинського, але той не дав.

Самого Лещинського керівництво сховало в замах керівника Оперативного командування «Захід» Довганя. Потім – в замах керівника Оперативного напрямку «Луганськ».

Саме Лещинський – одна з головних причин створення Зведенних мобільних груп по боротьбі з такими, як він. Про всі його діяння добре відомо не тільки в ВП, а й в СБУ, в ЗСУ та в ГШ теж. І от зараз Лещинський – керівник оперативного напрямку «Луганськ». За поданням ОК «Захід» на штаб АТО і з затвердженням НГШ.

Далі – це шлях в МО. Наприклад, в зами міністра по тиловому забезпеченню. Там зараз Павловський, якого з тієї ж Одеси виганяли за крадіжки. Як він зараз мутить Одеський завод будматеріалів можна почитати в мене на сторінці трохи нижче.

Володимир ВовкогонВіктор Муженко поясніть, будь ласка.

*якщо вас викрали і змусили це підписати, і ви зараз не можете говорити – дайте знак плюсіком*

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ