Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

Це лише один скрін, з якого видно, що окремі співробітники ГУМВС Луганської області «розпиляли» біля 1,2 мільйона бюджетних гривень. Таких скринів в мене багато. За приблизними даними, там біля 20 млн. гривень за календарний рік. Це гроші, які не дійшли до пункту призначення. До спецбатів міліції, які несуть службу в зоні АТО.

Впродовж майже року такі докладні та рапорти надходили на ім’я Khatia Dekanoidze та Арсена Авакова. Були назначені перевірки, але всі вони або потонули в прокуратурі, або не мали якихось логічних наслідків. Тобто, ніби всі все і знають, але нічого на виході. Наразі область знову контролюється людьми такого собі Наума. Наприклад, в.о. головного міліціонера Коміссаровим. Наум дуже тішиться зараз з цього приводу, що видно в нього на сторінці. Хатія і Аваков у неділю відвідають Сєверодонецьк, де запустять нову поліцію. Вочевидь, тиснутимуть руки цим Коміссаровим і Наумам. Може б запитали в них особисто? Всі скрини в вас давно в наявності є.

13239253_1205689626142660_1232000057999405957_nСередньостатистичному обиватєлю набір літер «Наум» нічого не скаже, та це щось типу Ахметова, тільки не всеукраїнського, а луганського масштабу. Такий собі князьок. Будь-який адекватний сєверодончанін вам видасть повну характеристику на нього. Місцевий бізнес та промисловість скаржаться, що їх знову обкладають даниною. Робить це міліція. Наума тривалий час намагався збити Тука, але незрозуміло, чому цьому впирався Аваков. Хоча він і обіцяв його замінити, на ділі все було інакше. І лише через кілька місяців це вдалося. Наум має бізнес-партнерів в частинах ВСУ, які розташовані на Луганщині, в місцевій управі СБУ і вже повністю своє місцеве ГУМВС. Це ідеальне коло для будь-якої протиправної діяльності. За нього топлять деякі блогери з багатотисячною аудиторією. А ще, кажуть, що він сильно товаришує з Юрієм Луценко, тож перспектива доведення до логічного завершення цих перевірок туманна. Чи ні, Юрію?

Оскільки наша правоохорона система в черговий раз демонтсрує свою імпотентність, а боротьба з корупцією залишається набіром лозунгів для публічних виступів, я передав всі наявні документи пресі та чекатиму на сюжет. Якщо там буде цензура, передаватиму їх на різні канали і сайти.

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ