Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

Не зовсім розумію цей, на мій погляд, штучний ажіотаж щодо Шайтун-Майдану. Скільки було в нас Майданів? А скільки разів там на мітінг збиралися різні невдоволені групи населення? Податкові, тарифні, кредитні… які там ще? Майдани не влаштовують, щоби там якісь суркови собі не думали, вони – виникають. Для цього мають співпасти безліч великих і малих чинників, як в 2013-му. Наразі я не бачу передумов для трушного, справжнього, як тоді було, Майдану, у найближчій перспективі.

Але бачу дещо інше.

Irina Boltkova (Сєвєродонецьк): «В нас тут народ до вас на Київ збирають. До мене, як до керівника Обласної спілки учасників бойових дій і волонтерів АТО, звернулися атошники з питаннями про виїзд до столиці на 10 днів. Пропонують надягти форму, медалі та ін. Житло та їжа оплачуються. Дізнавшись, що в Старобільську всіх зібрали в райадміністрацію і запропонували те ж саме, провели збори, на яких вирішили в жодних подібних акціях не брати участь. Кому нудно – можуть приїхати «повеселитися» в зону АТО».

Vadim Nikitin (Кропивницький): «Зранку приїхав учасник війни з дружиною. В селі, вдома, лишились двоє дітей , хлопців, малі ще. Питає у мене: «Леонтійович, що робити? Телефонують пропонують, вдягати форму, нагороди, їхати на Київ стояти, тисяча на день, десять днів – 10 тисяч». А сім’я, яких немало, роботи в селі – 0. Жити треба. Хлопці спиваються…. Що я можу сказати. Підете за гроші на майдан, тим плюнете на пам’ять і Майдану, і полеглих добровольців, які пішли не за високу зарплату, а за вас, дітей ваших і Україну. Цинізм неймовірний – пропонувати крадені у людей гроші за можливість дістатись до «корита».

Підозрюю, що й по інших містах та областях так само. Це щодо антимайдану, в противагу до тих, хто там вирішив шатать на ригівсько-бютівському майдані. Сюр. Так саме колись януковічівська ригня звозила заводчан, шахтарів та спортиків до Києва підставками під прапорці. Тобто – адмінресурс. Старий, добрий. Який так любили всі попередні влади. То що змінилося?

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ