Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

Я трошки недооцінив донецьких підприємців. Невдоволені вчорашнім рейдом податківців люди таки вийшли на мітинг в Донецьку.

Зібралось їх біля 400 осіб. Провели всіх в залу і – ні, не розстріляли, а вислухали.
Дива на цьому не скінчились. Їх не тільки вислухали, а ще й частково пристали на вимоги. Невдоволені політикою так званої податковою поліції так званого ДНР підприємці домоглися того, що всі товари, які до цього дня потрапили до них в магазини, розмитненню не підлягатимуть. Але всі, які будуть завозитись від завтра – тепер обов’язково через митницю (10%), a перевірки відновляться після першого липня. Жодних механізмів досі не існує, тож, за цей час вони там щось таке вигадиватимуть.

Тобто. Хоча т.з. ДНР і намагається вибудувати якісь, прастіхоспаді, державні механізми, тримається це все навіть не на шахтарях та підприємцях, а на вливаннях РФ. Інших доходів, за великим рахунком, їхня казна не має, лише лідери бойовиків.

Якщо Україна офіційно торгуватиме з ОРДЛО, якщо продовжуватиме дарувати ресурси, ми отримаємо вже до кінця цього року власну клоаку накшталт Придністров’я.

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ