Rodion-SHovkoshitniy
Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО

На диво спокійна, я б сказав уміротворєнна, міліція сьогодні була. І навіть спецрота. І керівництво, як місцеве так і загальне, було в строю. Але закон із заборони комуністичних символів самі не виконували. Лише коли їм на те вказували.

Ще один нюанс. Під час невеликої штовханини з бойко-папієво-шуфричевською охороною (теж, до речі, чемно і професійно поводилися, хоч і вигрібли кілька разів від добрих людей по обличчю), на допомогу їм прийшов боєць з шевроном «Айдару». Була фраза на кшталт «пропустіть їх, навіщо таке робити». Разом із спецротою вони допомогли пройти.

Потім одразу він почав театр одного актора, проклинаючи ту таки спецроту на камери за допомогу «ригам». Деякі ж з тих, хто намагався дістатися опозиційних обличь, потім мали невеличку суперечку з мужчинами в горках і з шевронами «Ніхто крім нас». Може, я то все якось не так побачив і почув, але я не розумію, хто тут в Києві за кого. Реально кілька рот людей в камуфлі, які б за бажання нікого нікуди не пропустили, але таке враження, що вони туди на парад прийшли.

Поясніть хтось. Оці всі столичні Айдари, Варти, Самооборони, Майдани, Ніхто крім наси… Вони за кого?

Джерело: Rodion Shovkoshytnyi

БЕЗ КОМЕНТАРІВ