Садовий
Родичі та друзі не пустили Салового віддати шану загиблим на Грибовицькому сміттєзвалищі рятувальникам

Міському голові Львова Андрію Садовому родичі загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі під час гасіння пожежі рятувальників не дозволили бути присутнім під час похорону. Про це пише Гал-інфо.

1 червня у місті Рава-Руська на Львівщині поховали 29-річного капітана служби цивільного захисту, начальника ДПРП-48 м. Рава-Руська Юрія Рудого, який трагічно загинув у Грибовичах. На похорон прийшов і мер Львова Андрій Садовий у супроводі священиків і відстояв панахиду.

Після служби старша сестра загиблого Інна прогнала чиновника.

«Він прийшов. Я спершу не знала, як реагувати. Він прийшов, і священики одразу починають відправу. Я ж стою просто в шоці. Але ж я не могла з криками «забирайсь геть!» перебивати священиків. Я хотіла, щоби він негайно забрався. Щойно священик закінчив панахиду і сказав, що можна вимкнути світло і виходити з нашим Юрчиком на вулицю, мене просто порвало. Я вигнала Садового і викинула його квіти», – розповіла вона.

Сестра загиблого зазначила, що сім’я обурена і тим, що на похорон прийшов начальник ГУ ДСНС у Львівській області Сергій Дмитровський.

Схожа ситуація виникла і на похороні  32-річного старшого лейтенанта служби цивільного захисту начальник караулу ДПРЧ-17 м.Жовква Андрія Вненкевича, який також загинув на Грибовицькому сміттєзвалищі. У Жовкві міського голову Львова також вигнали з похорону родичі загиблого.

«Садовий зі свитою приїхав до подвір’я Андрія Вненкевича у Жовкві ще перед парастасом (1 червня, – ред). Родичі та друзі його просто не пустили на подвір’я. Більше того, присутній на похоронах начальник Жовківського відділу поліції Олександр Гостищев викликав своїх підлеглих, адже невдоволення громади приїздом Андрія Садового могло перерости у сутички», – повідомив Львівському порталу мешканець Жовкви, товариш загиблого Юрій.

Нагадаємо, 30 травня о 15 год. 20 хв. у Жовківському районі Львівської області на території полігону твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище) після завершення гасіння пожежі під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників. Їх завалило відходами з висоти 90 метрів.

1-7Станом на 1 червня знайшли тіла трьох загиблих рятувальників. Через загрозу повторного обвалу пошуково-рятувальні роботи на сміттєзвалищі у Львівській області припинили. 

За фактом надзвичайної події відкрито провадження за ч.2 ст.272 ККУ (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Тим часом львів’яни масово підписують петицію за відставку Садового. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ