Воїни АТО та солдати, котрі постраждали у трагедії під Іловайськом, провели біля Адміністрації Президента акцію протесту
Воїни АТО та солдати, котрі постраждали у трагедії під Іловайськом, провели біля Адміністрації президента акцію протесту

«Покарати винних в найстрашніших трагедіях сучасної України, щоб уникнути нових масштабних втрат» – акцію під такою назвою провели активісти під стінами Адміністрації президента. В заході взяли участь воїни АТО та солдати, котрі постраждали у трагедії під Іловайськом на Донбасі, інформує УНН.

Родичі загиблих, а також учасники АТО вимагали покарати військових керівників, через яких загинуло близько 1 тис. українських військовослужбовців.

Учасники акції перекрили вхід до Адміністрації президента, проте блокування було умовним.

«Це умовне блокування бюрократів в Адміністрації президента. Ми блокуємо всі виходи, але не будемо з кимось битися та перешкоджати руху насправді. Ми формально покажемо, на що здатні», – зазначив керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Також активісти розповіли, що після акції минулого разу отримали відписку з Адміністрації президента про те, що їхню скаргу передали в ГПУ. Проте, цього учасникам АТО замало.

«Ми будемо волати до всіх, до ЗМІ, про те, щоби вони звернули увагу на те, що відбувається. 1 тисяча родичів загиблих готові голодувати. Нехай влада дасть відповіді, чому вони голодують», – заявив Костанчук.

Представники «Іловайського братерства» зазначили, що влаштовуватимуть публічні звернення до влади й надалі.

Читайте: Військові чиновники відхрещуються від відповідальності за Іловайський котел: досі невідомо, хто віддав наказ

Наприкінці серпня 2014 року бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Добровольчі батальйони неодноразово просили у командування підкріплення. Втім, за словами бійців, потрібна підмога так і не надійшла. Водночас російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. Українські військові зазнали значних втрат. За оприлюдненими даними, це: 366 загиблих, 249 поранених, 128 взятих в полон та 158 зниклих безвісти.

Читайте: Бутусов: «Героїв Іловайська через рік вбивають знову. Цього разу брехнею. Цього разу свої…»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ