Шамалов
У Кремлі офіційно родинні зв’язки Путіна і дружини Шамалова Єкатєріни не підтверджують

Сім’я Шамалова, яку пов’язують із президентом РФ Владіміром Путіним, уперше потрапила до рейтингу найбагатших сімей Росії за версією Forbes, де опинилася на четвертому місці. Про це повідомляється на сайті журналу.

Згідно з даними Forbes, сукупний статок Ніколая Шамалова та його сина Кірілла оцінюють у 2,4 млрд. доларів.

Основою статків давнього знайомого президента Путіна Шамалова-старшого є пакет в 10,2% акцій банку «Росія», у його сина – частка в найбільшому нафтохімічному холдингу Росії «Сибур».

_family4Кірілл Шамалов (чоловік дочки президента РФ Єкатєріни) потрапив до рейтингу найбагатших росіян, складеного в квітні, і зайняв у ньому 64 місце, причому в списку він виявився наймолодшим (34 роки).

У рейтингу Forbes Шамалова обігнала сім’я Ананьєва (2,8 млрд. доларів мають брати Дмітрій та Алєксєй), Ротенбергів (2,8 млрд. доларів в Аркадія та Бориса та їхніх синів), а на першому місці опинилася сім’я Гуцерієвих (9,8 млрд. доларів у Михаіла, його брата Саіт-Салама, сина Саїда і племінника Михаіла Шишханова).

Кірілл Шамалов також потрапляв на четверте місце рейтингу, складеного за обсягом отриманих державних замовлень.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, про весілля Шамалова з Катериною Тихоновою, яку вважають донькою президента Росії Владіміра Путіна, стало відомо в грудні 2015 року.

У Кремлі офіційно родинні зв’язки глави держави і дружини наймолодшого мільярдера не підтверджують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ