Давид Сакварелідзе
Давид Сакварелідзе

Заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе не претендує на посаду генпрокурора. Про це 23 липня на брифінгу сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, передають Українські новини.

«За Сакварелідзе я можу сказати: він взагалі не претендує на цю посаду… Йому треба одружитися», – сказав він. Очільнік Одещини порекомендував українським дівчатам звернути увагу на Сакварелідзе, як на перспективного нареченого.

Перший заступник голови фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Андрій Тетерук також зазначив, що спілкувався з заступником генпрокурора на цю тему, і поки той не бачить себе в якості генпрокурора. Нагадаємо, Сакварелідзе призначили на посаду в лютому 2015 року.

Тим часом під проектом постанови про відставку генерального прокурора України Віктора Шокіна вже підписалися 112 народних депутатів зі 150 необхідних. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко сьогодні, 23 липня, біля будівлі Генеральної прокуратури в Києві, пише РБК-Україна. «Щойно ми зберемо 150 підписів нардепів, ми відразу ж будемо вимагати проведення позачергового засідання Верховної Ради», – заявив він.

Читайте: Коаліційному нардепу Шокін закидає три кримінальні епізоди

Інформаційний Акцент

  • Запорожец

    Украина опережает Бразилию по поголовью диких обезьян – приматы массово мигрируют в Украину из Сухумского обезьяннего питомника…