Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Читнув про поліцейського з «беркутівським» шевроном вже після його звільнення начальником головного управління Нацполіції в Києві Андрієм Крищенком. Завжди би так ).

Стосовно шеврона ні найменшого здивування — в АТО й не такі кадри трапляються. Іноді розгублено ловиш себе на думці: «Чорт, нам же просто пощастило, збіг обставин, що це тіло по наш бік барикад». Є навіть кілька дегенератів, що після п’яних зальотів «погрожують» перейти на той бік. Удачі, парні ).

Ще викликає регіт здивування і дисонанс у коментаторів: як же так?! Він був у АТО, а в Києві їздить із триколором?!

Мій колишній найкращий друг дитинства служив у «Беркуті». Потім кілька місяців провів у АТО на тиловому блок-посту. А потім утік до Польщі — акурат перед оголошенням десятка «беркутівців» у розшук, у зв’язку з убивствами на Майдані.

Мій командир роти — колишній «беркутівець» (пішов кілька років тому, бодай це рятує нас від постійної конфронтації), що з теплотою згадує, як довбав татар у Криму і як добре там служилось.

Тому «беркутівський» шеврон у машині «атошника» —  ще квіточки.

Більше печалить інше. На відео біля райвідділку стоїть рота мужиків. Як мінімум, кілька з них побачили символіку в машині — навіть сліпа Ар’я Старк не пропустила би таке. Й ніхто елементарно не натовк пику «ветерану».

Це ж колектив силовиків — разом тусувались. Жерли шаурму, обговорювали нові епізоди «Фізрука» — чи що вони там дивляться, курили. Певно ж, хтось із поліцейських їздив на його машині. Й нічого ж, ніс на місці.

Такі речі підривають довіру до поліції. А не дитячі претензії на кшталт відсутності досвіду, надміроної ввічливості, фотогенічності — і далі за списком.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ