Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Варто були йти в армію бодай, щоби стати свідком того, як заснувший ВВ на швидкості під 80 кілометрів закриває дверцята уазика, що тримаються на шмарклях і голому патрітизмі ).

Після насиченого виїзду вертаємось «домів». Весь екіпаж, чотири офіцери, клюють носами. І тільки ВВ умудрився поринути в глибокий сон, що вже йде в категорію «чудо». Бо наш старенький УАЗ — робоча конячка батальйону і має на своєму рахунку більше «вильотів», ніж всі аси люфтваффе ).

Це наклало свій відбиток — і я досі не розумію, як ця стара кляча не розпадається на атоми при заведені мотора. Велика любов до України кріпить метал стоїчного УАЗика).

Усю дорогу нервував гуркіт заднього скла. Вуаля, ось воно урочисто випадає і м’яко падає всередину машини.

Водій хвалиться:  це він усе продумав і так чітко виставив скло, щоби падало тільки в кабіну. Німецька точність ).

— Ну, хоть не буде нєрвіровать більше, — бурмоче новий СПНШ Коля, колишній пожежник. І знову намагається подрихнуть.

Минає кілька хвилин — як після чергової колдобини двері біля ВВ відчиняються і безтурботно покачуються над асфальтом, доки той далі блаженно спить. Розліплюю очі, бачу цю картину і смикаю ВВ за плече: ахтунг, випадете ).

Той не каже ні слова. Ледь припіднімає голову і швидким різким рухом зачиняє дверцята. Так само безслівно вертає тулуб у первинне положення і моментально засинає. Український Брюс Вілліс.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ