Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Через Міністерство еміграції з запізненням дізнався, що під час засідання Кабміну Гройсман запропонував «мобілізувати на фронт» чиновника держслужби з питань ветеранів й АТО, якого 19 серпня на хабарі в 230 к гривень затримали СБУшники. Просто жирнющий мінус Гройсману за примітивний популізм і приниження Збройних Сил.

Ну, і мінусик за той факт, що він не володіє обстановкою в країні та не в курсі, що сьому хвилю мобілізації так і не оголосили, тому просто неможливо затягнути хабарника на фронт. Хіба-що той підпише контракт, але кому він такий нах** треба на передку? Аби крав бк, особисті речі чи налбуфін?

До речі, зараз не видати посвідчення УБД військовослужбовцю майже неможливо, ви знали про це? Навіть кінченим аватарам рано чи пізно тихцем вручають папірець і срачами женуть із частин. Надто сильний контроль згори над цим питанням.

Тому відсилати хабарників на схід, аби потім вони гарантовано повертались із правом на землю та решту пільг за кошт платників податків – геніально, пане Гройсман.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ