Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Уже і Андрій Хливнюк, і Джамала відхрестились від своїх «підписів» під заявою проти квот для пісень українською мовою на радіо. Хливнюка банально чи то обманули журналісти, чи то не розібравшись, дали хибну інформацію, що закон №3822 передбачає квоту україномовного контенту 75%.

Ім’я Джамали взагалі всунули в означену заяву без відома її чи менеджера. Певно, вони просто дали задню, але зараз це й неважливо.

Зате стало очевидно, що лобісти мамонтів радіоіндустрії (до речі, показово, що доходи радіо в 2015 році зросли, на відміну від решти «традиційних» медіа; що ще цікаво — найприбутковіші радіо належать Віктору Пінчуку та Олександрові Курченку; дуже патріотичні персонажі) через асоціації та пригодованих/залежних виконавців торпедуватимуть законопроект. Бо той змусить їх еволюціонувати, працювати з новими колективами та й просто міняти стиль та імідж своїх проектів.

Як це так — кінчені «авторадіо» чи «радіо шансон» почнуть давати 37,5% україномовних треків ). Погібєль, вірний споживач відвернеться і доходи від реклами впадуть. О, ужас ).

У цій ситуації найпромовистішою є фраза Володимира В’ятровича: «Спочатку одному із спортсменів поламали ноги. Потім поставили на старт разом із іншими, оголосивши рівні для усіх правила змагань».

Давайте спочатку вирівняємо ситуацію. Підкинемо своєму чемпіону біонічну ногу й трохи стероїдів. А потім кинемо усіх гладіаторів в одну яму —  і переможе сильніший.

Український, звісно.

Музиканти Андрій Хливнюк і Джамала відкликали свої «підписи» під скандальною заявою проти україномовного контенту на FM-станціях
Андрій Хливнюк і Джамала відкликали свої «підписи» під скандальною заявою проти україномовного контенту на FM

БЕЗ КОМЕНТАРІВ