Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Гидотна історія з нагородою підполковника Шеремета нагадала мою епопею з поданнями й нагородженнями у батальйоні. Одного проклятого дня, на свою біду, дав зрозуміти комбату, що руки не зі сраки і вмію зв’язати у відносно читабельне речення без матів більше двох слів. Відтоді він поклав на мене почесну місію готувати всі нагородні матеріали, яких із моменту заходу батальйону в Авдіївку стало дуже багато.

Готуємось до Дня Незалежності. Є N-на кількість нагород, які можна розподілити між ротами. По дві на кожну. Обдзвонюю командирів і двоє подають самі себе. Доповідаю комбату. Лаконічна відповідь:
– Х*й їм! Ці роти не отримають нічого через командирів-дебілів!

Хоча згодом кожна рота отримала по кілька нагород – але вже не їхні командири, а звичайні солдати/сержанти.

І ось готую чергову партію нагород, знову запитую в командирів рот прізвища. І знову ці ж самі двоє подають себе. Відповідь комбата – аналогічна попередній. Але цього разу видрючив нарцисів і словесно. А нагородні квоти їхніх рот відійшли іншим підрозділам.

Обоє – кадрові офіцери ще радянських часів. Обожнюють залізяччя на кітелі та в погоні за цим сліпнують й нічому не вчаться. Натомість молоді офіцери й командири нашого батальйону, яких багато, завжди подають на нагородження своїх добросовісних бійців. А комбат уже включає їх у списки нагород з власної ініціативи. Себто в результаті вони не забуті. Хороша тенденція, йдемо у відрив.

P.S. Молодих офіцерів злить лише одне – коли аватари й нероби отримують медалі й відзнаки. Лише тоді щодо нагород киплять емоції.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ