Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах УкраїниДенис Казанський помітив в опублікованих документах «чорної бухгалтерії ПР» (дивно, як ще не придумали «геніальну» назву, як це було із панамськими офшорами – «трепакґейт»), що «соціолог» Євген Копатько, власник «Research and Branding» Group, отримував від ПР проплату в 2,2 мільйони доларів, малюючи за ці гроші фейкові та явно неправдиві соцдослідження.

Миттєво згадалось, як у черговому успішному серіалі Netflix «Нарко», заснованому на реальних подіях, боси одного з картелів пішли до піарників, щоби розробити кампанію проти екстрадиції наркобариг у США. За ідіотське гасло та ч/б емблему кампанії проти екстрадиції хитрі піарники здерли з бандитос кількасот тисяч доларів

Хитрі дипломовані колумбійці з PR-агентства просто не могли не облапошити наркобариг, неосвічених примітивних ідіотів, що нарубали кеша за рахунок жорстокості та сприятливої кон’юктури.

Як і Копатько, що аналогічно системно на****вав регіоналів, більшість із яких за своїми інтелектуальними показниками підходить під опис наркобариг). А зараз мудак викачує гроші з росіян – все логічно.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ