Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Глас ситих і задоволених життям бюргерів Донецька — Енріке Менендес із ностальгією пише про комендантський час у окупованому місті:

«Друзья говорят, что сегодня в три часа ночи у них вылет. А у меня первая мысль: как же они будут добираться до аэропорта в комендантский час? За месяц, что я живу в Киеве, я только один раз пришёл домой реально поздно. А так до 21.00 дома, как штык. Рефлекс. Не стоит нарушать комендантский час. Предложения выйти из дома после 22-х вгоняют меня в ступор. И главное, что когда просто приезжал в Киев, такого не было. Загадочная штука этот мозг. Домой хочу, в Донецк».

Чорт, та Енріке ж — звичайний мазохіст. Скільки розмов щодо його пропагандистської діяльності. В той час як це — банальний шизонутий мазохіст.

Як захопимо Донецьк, варто буде не забути перевірити його квартиру — мабуть, у шафах заховано з десяток латексних костюмів, кілька батогів з насадками, інші радості збоченців із тягою до насильства.

«Рефлекси» — ледь не з гордістю пише Енріке. Як добре надресирована собачка.

Огидно читати.

Як робить більшість нормальних чоловіків з Донецька? Йдуть відвойовувати свій рідний дім і вже з ностальгією згадують свої домівки до війни. А такі, як Енріке — пристосуванці й опортуністи — прийняли нагайку дегенератів. Рвуть ануси в спробах раціоналізувати свою безхребетність і ностальгують за своїм вольєром, роздаючи інтерв’ю в Києві.

Неймовірно.

Сподіваюсь хороший психолог/психологиня займуться колективним «Менендесом» та їхніми «зсувами». Вийшло би цікаве дослідження.

Енріке Менендес

БЕЗ КОМЕНТАРІВ