Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Дмитра Муравського звільнили з посади радника на громадських засадах міністра оборони. Ідіотське рішення, враховуючи банальність роздутого навколо його фото скандалу.

Фронтові світлини крутіші, ніж в Муравського, бачив лише у Макса Левіна. Тепер читаємо реліз МО з приводу звільнення Муравського, два основні моменти:

  1. Дмитро Муравський досить тривалий час за особистою ініціативою, як волонтер та фотограф, працював у зоні проведення АТО та на полігонах під час навчань. Він безкоштовно передав Міністерству оборони України фотобанк, який використовувався для популяризації служби у Збройних Силах, а не як світлини реальних бойових дій».
  2. Дмитро Муравський запропонував Міністру оборони України створити Інформаційно-координаційний центр, до роботи в якому планувалося залучати на волонтерських засадах фотографів, відеооператорів, художників, режисерів та сценаристів з метою надання їм можливості створювати якісний контент про Збройні Сили».

Тобто фотограф на добровільних засадах зробив N-у кількість світлин, які безоплатно передав МО для пропагандистських цілей та популяризації ЗСУ в суспільстві. Планував створити структуру, яка займатиметься виробництвом контенту такого ж рівня на «широку ногу» – знову ж таки на волонтерських засадах.

Результати роботи Муравського: шалений позитивний резонанс у соцмережах й ЗМІ, коли фото Муравського розбирали наче гарячі пиріжки. Себто своєї цілі – популяризації ЗСУ – він осягнув. Чорт, та кожне фото, відколи зафрендив Дмитра (зо 3 місяці) зберігаю собі на планшет і телефон. Все недвозначно натякає на результативність його волонтерської, тобто безплатної для МО, діяльності. Особисто мені було похрін – постановочні його фото чи ні. Оцінював їхню ефектність і здатність збурювати у глядачів правильні емоції, показуючи нашу війну, себто їхню цінність для інформаційної війни. Здається, в цьому аспекті в Муравського все виходило добре.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ