Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Як думаєте, можна лишитись живим і навіть не стати інвалідом після влучання кулі калібром 7.62 в шию? Ще і як можна ).

Днями у Дніпрі, у лікарні Мечникова, прооперували Сергія «Лебедя», з яким ми весь лютий несли варту та ділили одну на двох «халабуду» на ВОПі біля промзони Авдіївки.

У Сергія, на превеликий жаль для нього, були помічені задатки повара. Тому він вішав свій РПК на гвіздок в імпровізованій кухні, робив комічно-серйозну заточку й куховарив там годинами. Ви здивуєтесь, яку смакоту можна зварганити зі звичайних армійських запасів, маючи трохи фантазії, досвіду, піддупників товаришів і совісті?

Після першого тижня харчування на «кухні Лебедя» комбат при зустрічі здивовано викрикнув: «Кулик! Пора тебе отсюда забирать, уже форма ліца покруглішала». Ну ви зрозуміли, Сергій повернув мені віру в смачне харчування на передку.

Вночі, на варті, він зловив свою кулю —  борозна лишилась від щоки до яремної вени. Командир СП перев’язав йому шию і з огляду на відсутність скарг та сильної кровотечі вирішили не викликати медиків.

КуляЗа годину Лебідь пожалівся на біль у плечі — лише тоді викликали «піґулку», що доправила пораненого аж у Красноармійськ, у 66-й мобільний госпіталь. Зробили рентген — і вже задовго після поранення стало ясно, що у м’яких тканинах шиї, біля хребців, підступно засіла здоровезна металева хрінь. Типова ситуація на цій війні.

Уже в Мечникова Лебедя прооперували — кулю витягли, хлопець іде на поправку. Лише слинна залоза розтрощена — мала ціна, як для такої ситуації. Народився у сорочці.

Дико радію з такого фіналу. Подібні історії додають спокійної впевненості й віри в удачу ).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ