Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Від такого серце медом обливається: з подачі СБУ та військової прокуратури Полторак позбавив командира навчального взводу ліцеїстів Богуна офіцерського звання та звільнив із Збройних Сил України.

Багатьом це здасться слабким покаранням, але ж ні. Є такий вид кадрових військових (далеко не всі, але ця каста завжди лізе між очі), що не мають інших професійних навичок чи унікальних знань, та й взагалі у своєму житті нічого не вміють, окрім як сипати цитатами зі статутів і за** бувати безправних рабів, тобто курсантів, строковиків та мобілізованих.

Коли такі кадри звикають жити на утриманні в держави, мінімально напружуючи п’яту точку в ході виконання службових обов’язків і наживаючись на, здавалось би, рівному місці – там атрофується якась частина мозку (цей феномен ще треба дослідити британським науковцям) а психіка повністю переходить на патерналістсько-паразитарні рейки.

Якщо викинути такого військового назад, у цивільне життя, де його статус урівняний з іншими громадянами, – це все одно,що викинути рибу на берег – дезорієнтація і шок неймовірні. От і цей хабарник тепер зап’є і по генделях розказуватиме, яка в нас хрінова держава й тотальна зрада в ЗСУ.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ