Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройих Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройих Силах України

Гм, тобто вимагали повернення Айвараса Абромавичуса та його команди, публічного відречення президента від Ігоря Кононенка і паралельного розслідування Національного антикорупційного бюро.

А що отримали? Арсеній Яценюк повертає чотирьох міністрів, м’яко кажучи, двоє із яких не вражають результатами. Питання перезавантаження уряду типу не на часі.

Одночасно із цим прем’єр розігрує міні-драмку «не дадім на нас тиснуть, єдина команда реформаторів, уже виписуєм тисячапітсотий план реформ під наступний рік, який ви нас не чіпатимете своїми інфантильними вимогами відставки».

Й Абромавичус лише підтверджує — гучного камбека не буде, картини уже ж виніс).

У підсумку Арсеній Яценюк і його братія відвели удар від себе, укріпили свої позиції як у Кабміні, так і в коаліції. Петро Порошенко огріб лайна від міжнародних донорів і громадськості, так і не поставив Кононенка на місце (принаймні у публічній площині). Ще більше віддалив від себе групу «антикоруціонерів» Лущенка-Найєма. Обізлив громадськість — і я переконаний, зараз готує удар у відповідь по прем’єру. Ну збс просто.

А що з цього отримали ми? Та нічого. Хіба категорія наївних громадян отримала потужний хук у зуби і щеплення від надмірної довірливості.

О, і Стець знову в обоймі — ну, аби тримати всіх у тонусі.

Очільник Міністерства інформаційної політики Юрій Стець заявив, що відкликає свою заяву про відставку, хоча ще наприкінці минулого року повідомив, що збирається іти з цієї посади
Очільник Міністерства інформаційної політики Юрій Стець заявив, що відкликає свою заяву про відставку. Хоча ще торік повідомляв, що збирається іти з міністерської посади

БЕЗ КОМЕНТАРІВ