Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах УкраїниОстанні три дні що не скандал – то все якась дріб’язкова хрінь.

  1. Притягнутий за вуха, із відчутним сексистським душком, срач щодо ТВО директора люстраційного департаменту Анни Калинчук. Якщо з Дєєвою все було більш-менш ясно (насправді ні, просто вона протеже Авакова і, хай вибачає, але один лиш цей факт вартий скепсису по відношенню до її кандидатури – як мінімум), то з Калинчук протилежна ситуація: рекомендації Тетяни Козаченко, яка за 2 роки роботи над люстраційним механізмом не напрацювала шлейфу скандалів; чиста біографія і – ну, камон – видно ж по сторінці, що адекватна розумна дівчина. Якщо після Дєєвої будь-яку дівчину молодше 35 на державній посаді піддаватимуть такій же критиці, що і Калинчук – пєчаль, друзі, чорта з два хтось йтиме на держслужбу взагалі.
  2. Скандал із нібито висловлюванням Нищука про «генетику» –десять мільярдів постів уже на захист міністра мали б поставити крапку в сліпому цькуванні, але ж ні – запущені процеси срача навколо привидів євгеніки і нацизму. О, боги, припиніть це.
  3. І тепер#безвізосрач– ну, добре хоч тут іронія домінує. Всі ми і так знали, що …. ні, не світить. Просто бо в нас війна, чуваки. І поки ми не розберемось із цим дєрьмом – реального безвізу не буде, у кращому випадку його обрізана версія. І то, якщо ЄС не закриє свої френдлі-ворота взагалі.
    Коротше, якісь убогі срачі нині пішли. Мєльчаєм, господа.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ