Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Ось на «УП» вийшло інтерв’ю з комуністом-пенсіонером з Дружківки, який нібито 15 місяців був у полоні, в підвалах харківського СБУ.

Чому служба взагалі зацікавилась ним? Бо відкрито агітував за путіна/ДНР і весь спектр українофобського лайна. А, і прилюдно «жартома» казав, що треба було б цианідом обробити водойму, куди ходили купатись наші військові. Ну, так просто ж безневинний дідок, що його фашисти-сбушники піддавали тортурам.

І російська, перепрошую, уже українська, журналістка Катерина Сергацкова вірить усьому, що цей відвертий русофіл розказує про звірства СБУ, й публікує це на головній «УП». Весь матеріал базується на доброму слові ідейного сепаратиста та сльозах Ярославни у виконанні «Amnesty International». Певно, лаври критиків Гуантаномо комусь не дають спати і ця погоня за «справедливістю» роздуває скандал там, де його немає.

Навіть якщо все це правда – особисто мені тяжко буде дорікнути СБУ. Бо подібні Безкоровайному елементи мають піддаватись відповідній обробці, а описаній ним історії все одно не вірю.

Взагалі це забавно, бо СБУ можна надавати копняків багато за що, а от за жорстоке поводження з проросійським активом – якось нога не підніметься, та й не віриться.  Що симптоматично – зайшов до Катерини, а в коментарях із журналістської когорти лише один Денис Казанський заявив, що це убогість, а не інтерв’ю. Мда, цехова етика.

Підсумуємо: ще недавно російська громадянка написала жорстко критичну статтю про СБУ, базуючись на неперевірених свідченнях громадянина України, члена забороненої КПУ, з проросійськими поглядами. Що це для іміджу України та як зіграє в інформаційні війні – судити вам.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ