Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах УкраїнипціяУже вкотре маякну, що я тільки за підняття грошового забезпечення депутатському корпусу. І за підняття зарплат чиновників усіх рівнів – але лише як елемент комплексних заходів щодо боротьби з корупцією, а не як окрему, відірвану від життя разову «вольову» акцію.

Бо не може не підгорать, що депутати знаходять 230 голосів на підняття зарплат собі, але немає сраного кворуму на комітеті з питань нацбезпеки і оборони, армії не додають раніше заявлене фінансування та ріжуть видатки МО, а кошти на зарплати військовослужбовцям ледве знаходять – і то в авральному режимі «нагнуть Мінфін» – ну, і далі за списком.

Тож, підняття зарплат депутатам – ніби в цілому правильний крок, хоча й більшість членів парламенту цього не заслуговують. Просто з дня збільшення грошового забезпечення має вдвічі зрости і якість контролю їхньої діяльності та кількість розданих за доведену халтуру копняків. Проста формула, якій надто мало громадян хоче слідувати.

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ