Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройих Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Ну ясно ж, чому більшість стає на захист поліцейського Сергія Олійника, який розстріляв пасажира BMW.

Українці так звикли до закулісних політичних ігор — що нюхом і на рівні підсвідомого відчувають чергову політизацію буденної, здавалось би, справи. Дехто хоче посунути престиж поліції та її безпосередніх керівників. Купка вигнаних із МВС орків прагне знищити репутацію молодої, неокріпшої структури і мріє на білих лексусах в’їхати у свої старі-зручні кабінети. А хтось просто не може пропустити зручної нагоди (привіт Арсену Авакову з його лицемірним блогом по темі) попіаритись. І так далі.

Тому проста справа, яка для тих же копів у США є буденністю, — у нас перетворюється на чергову трагікомедію. Тому відео пострілів у машину не викликає особливих запитань, а Олійник авансом отримав щиру підтримку суспільства.

Бо очевидно, як суд визнає його винним. Нацполіція не загнеться, але отримає невчасний удар по яйцях. А такі речі, знаєте, деморалізують. І в майбутньому поліцейські відчуватимуть сумніви та безбожно тупитимуть, замість жорстко затримувати правопорушників. Як інакше — за виконання своєї функції маєш чудові шанси потусуватись у в’язниці.

Маленькими і почасти непомітними кроками архаїчні негідники руйнують незначні постреволюційні здобутки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ