Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

3 розгону студентського Майдану, відколи «беркутівці» почали свій «доблесний» список злочинів під час Революції, минуло 3 роки:

– За переатестацією звільнено не більше 5% міліціонерів. «Беркути» навіть в статусі підозрюваних продовжують працювати вже у новій поліції. Для того, щоб їх хоча б відсторонити, доводиться влаштовувати окремі судові розгляди;

– Київський полк «Беркуту» перейменовано, він функціонує. Керівники підрозділів громадської безпеки (відповідальні за супровід масових акцій та відповідні «відтиснення з площі») – працюють в своїй більшості (Olga Khudetska).

Щось явно пішло не так. Тому і не хочеться згадувати події трирічної давнини у контексті «перемоги Революції», бо конкретно в цьому сегменті, правоохороному сегменті, мало що змінилось. Винуватцем цього лайна є міністр внутрішніх справ Аваков, останній серйозний оплот «НФ» у виконавчій владі.

В неділю намічається акція «Автомайдану» за його відставку. Явно малоефективна, але всю службу в армії мріяв «поскакати» проти Арсена. Захід починається у неділю, на 12:00 біля Нацфілармонії: https://www.facebook.com/events/1141792619191015/

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ