Роман Кулик
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

За ухваленням змін до Конституції в частині реформи судочинства і закону «Про судоустрій і статус суддів» (№4734) більшість пропустила ганебний провал голосування за №3822 («музичні квоти» на радіо в 35% музичних творів).

Підґрунтя зробили найбільші крикуни й псевдопатріоти: ляшківці та «Батьківщина». В останніх бодай Савченко проголосувала «за», що приємно дивує. Другий день у раді, а вже дозволяє собі йти проти партійної лінії у важливих голосуваннях. Парасюк не голосував, Білецький відсутній, Ярош не голосував, Денисенко не голосував, Береза утримався (таблиця голосувань: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=7664).

Ну, ви зрозуміли. Для них це – «мєлочі жизні», напевно, а націоналізм – непогана кон’юктурна ніша, що не зобов’язує.

Для ухвалення президентських ініціатив по судовій реформі задіяли всі ресурси АП, підключили всіх без розбору агітаторів і назбирали аж 335 голосів.

Квотування ж, що є одним із основних та найпростіших інструментів реалізації принципу «Геть від Москви» Хвильового, цікавить «аж» 191-го депутата. Туга смертна з цими «стратегами».

Хоч бери і фальсифікуй ще одну «амбарну книгу» ПР і починай шантажувати «ляшікців» і Тимошенко. Такі нині тренди переговорів щодо важливих голосувань).

Джерело: Роман Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ