Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

Сьогодні усі говорять про суддю Чауса.  Але суддя Чаус – це лише один з понад трьохсот суддів Майдану, які висять на такому ж гачку, як і Чаус. Які вже пішли на угоду з совістю, переступили закон і втратили честь. Яких можна використовувати, які вже заплямовані, яким втрачати нічого, але треба розраховуватись за збереження своїх місць.

У тому ж Дніпровському суді такі ж рішення, як Чаус, виносили ще 10 суддів.
Марцинкевич В.А.
Федюк О.О.
Хіміч В.М.
Іваніна Ю.В.
Вернидубов Я.І.
Ластовка Н.Д.
Макарчук В.В.
Катющенко В.П.
Курило А.В.
Яровенко М.О.

І колишній голова суду Хіміч, і теперішня голова суду Ластовка –

– виносили «правильні» рішення щодо активістів. Але щодо них ВРЮ ще навіть провадження не відкрила.

Цікавий момент – ані суддя Чаус, ані жоден інший «суддя Майдану» добровільно не звільнився. Вони тримаються за свої місця з останніх сил. Або ж їх тримають, щоби знову використати.

Наразі всього звільнено лише 8 суддів Майдану, щодо 30 є подання про звільнення. За останні 4 місяці. ВРЮ внесла подання про звільнення аж одного судді Майдану – Волокітіної. Інші ще мають надію на «прецедент Чауса», який успішно створила ВРЮ, відмовившись звільнити його.

Щодо кримінальних проваджень ситуація ще гірша. Лише щодо семи суддів справи передані до суду. В одній є вже виправдальний вирок. Суддів Майдану судять самі ж «судді Майдану». На що можна розраховувати в такій ситуації.

Кожен з цих суддів є потенційним Чаусом і поки судова система не буде ПОВНІСТЮ вичищена від таких «суддів», справжнього правосуддя у нас ніколи не буде.

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ