Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

Чергову суддю, за допомогою якої переслідували активістів Майдану, визнали невинною, а її звільнення – незаконним.

Сьогодні ВАСУ скасував рішення ВРЮ про внесення подання на звільнення судді Голосіївського районного суду Калініченко Л.С., за винесення нею незаконних рішень про взяття під варту активістів Майдану і позбавлення прав автомайданівців, зокрема, Sergei Hadzhynov.

13640976_10205507305556517_8253006311530767604_oМи просили залучити Сергія Хаджинова третьою стороною, але нам відмовили. Судді вважають, що ця справа жодним чином не стосується інтересів Сергія. Право на справедливий суд, а також відстоювання власної гідності та ідеалів Майдану – це не ті права та інтереси, які, на думку ВАСУ, мають захищатись судом.

Ну що ж, ВАСУ вже сформував однозначну практику, якою довів, що принцип індивідуальної відповідальності навіть в очевидних випадках у нас не працює. Хоча винна і ВРЮ, яка не змогла навіть належно обґрунтувати порушення присяги у рішенні, і представник ВРЮ на суді теж не зміг відповісти, у чому ж було порушення присяги.

12 липня ВСУ переглядатиме низку рішень з таких справ (судді Марцинкерич, Сіромашенко, Швачач, Васільєв, Чала).  Від цих рішень залежить, якою буде практика звільнення «суддів Майдану» і чи будуть вони взагалі хоча б звільнені.

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ