Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Завтра наступить момент істини в справі, яка без перебільшення матиме величезне значення для усієї судової системи.

27.09.16 р. о 9:20 ВККС нарешті розгляне питання про відкриття провадження стосовно голови Апеляційного суду Черкаської області Бабенка В.М. Цей голова суду вимагав від судді Сергія Бондаренка незаконно виселити викладачку з гуртожитку, бо власник гуртожитку (АТ «Азот») начебто обіцяв надати залу для святкування Дня судді.

Переконаний, що ще два тижні тому Бабенко був впевнений, що йому все зійде з рук. А коли зрозумів, що таки доведеться відповідати, то намагався втекти у відставку. Не вийшло.

14469667_10206010864465175_966793950538142998_n

Якщо завтра ВККС відкриє дисциплінарне провадження, а потім дасть рекомендацію про звільнення Бабенка, то це буде перший в історії України факт звільнення голови суду такого рангу за тиск на суддю. Це дасть сигнал усім суддям, що з таким тиском можна і треба боротись. Саме через покарання таких бабенок незалежність суддів стане реальною, а не умовною.

Якщо ж ВККС справу не порушить, то це поставить жирний хрест на усіх намаганнях суддів протистояти злочинним діям зсередини.

Приходьте о 9:20 на вул. Механізаторів, 9. Засідання є відкритими.

http://vkksu.gov.ua/ua/practice/zasidannya-komisii/poriadok-diennij-zasidannia-komisii-27-wieriesnia-2016-roku/

До речі, о 10:00 ВККС розглядатиме справи про відсторонення суддів, зокрема, і Алли Пригунової. Ця справа пов’язана з усім відомим Артуром Ємельяновим і теж показує, що відбувається, якщо суддя повстає проти вказівок голови суду.

А ще ВККС відсторонюватиме суддю С.Волкову (яка випустила головного підозрюваного у розстрілах на Майдані – Садовника), В.Лисенка (перший суддя, по якому є вирок по суддях Майдану (виправдальний), С.Вовка тощо.

http://vkksu.gov.ua/ua/practice/zasidannya-komisii/poriadok-diennij-zasidannia-komisii-27-wieriesnia-2016-roku321/

P.S. Почути, як Бабенко впливав на Бондаренка можна тут.

Опис ситуації тут https://humanrights.org.ua/material/cina_nezalezhnosti_ukrajinskogo_suddi

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ