Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Хтось знає обставини справи «Ушаков та Ушакова проти України»? Мене дуже цікавить відстежити долю тих міліціонерів, про яких йдеться в рішенні Європейсього суду. А там вказані немислимі речі – виявляється мєнти УВІРВАЛИСЯ у прокуратуру та ВИКРАЛИ заявників прямо з кабінету прокурора, який їх допитував щодо тортур з боку міліції.

ДУЖЕ рекомендую прочитати цей витяг з рішення ЄСПЛ, щоб изрозуміти, до чого може призвести відчуття безкарності та кругової поруки у правоохоронній системі.

  1. Коли заявники надавали письмові пояснення у кабінеті заступника прокурора, приблизно о 22 год. 30 хв., туди увірвалися чотири працівники Фрунзенського районного відділу міліції м. Харкова, а саме перший заступник начальника райвідділу пан К. (див. також пункти 68 та 83 щодо додаткової інформації про цього працівника міліції), начальник сектору карного розшуку пан Пап., заступник начальника сектору карного розшуку пан Пар. та начальник слідчого відділу пан М. Незважаючи на заперечення заступника прокурора, вони силоміць його тримали і вивели заявників. У коридорі на них чекали інші працівники міліції.
  2. Заявника доставили до кабінету на першому поверсі і змусили його сидіти тихо у присутності працівника міліції. Кабінет було замкнуто зсередини і вимкнено світло. Приблизно через годину його відвели до іншого кабінету з відігнутими ґратами на вікнах. Його примусили написати розписку, що він залишив відділ міліції о 22 год. 30 хв. Потім заявника витягли через вікно, яке виходило на задній двір відділу міліції. Працівники міліції посадили його в автомобіль, припаркували цей автомобіль у сусідньому дворі та чекали там до 3 або 4 год. Невідомо, що відбулося після того. Очевидно, що заявника було ув’язнено (див., зокрема, пункт 31).
  3. Після того, як працівники міліції забрали заявників з прокуратури, о 23 год. 15 хв. заступник прокурора прибув до Фрунзенського районного відділу міліції м. Харкова. Згідно з журналом обліку відвідувачів заявники зайшли до приміщення о 22 год. 30 хв. і залишалися там. Обшукавши приміщення, в одному з кабінетів працівники прокуратури виявили заплакану заявницю. Заявника знайти не вдалося. Працівник міліції К. надав прокурору розписку заявника, але без його підпису, про те, що він залишив приміщення відділення міліції о 22 год. 30 хв. Працівники прокуратури пішли до помешкання заявників, але заявника там не було.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/974_a89/page

Вдалось дізнатись, що пан Пар. – це Паршак Сергій Анатолійович, який ще 12.10.15 працював заступником начальника сектору карного розшуку Фрунзенського районного відділу Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області. Де він зараз, невідомо.

Пан Пап. – це підполковник Сергій Папков, який до точно до кінця 2014 був заступником начальника Фрунзенського районного відділу Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області.

Пан М. – це Маслій Євген Дмитрович, який у 2015 р. ще був першим заступником начальника київського рв харківського ГУМВС України в Харківській області.

Прокурор там теж цікавий, його у 2011 затримали на хабарі
http://www.objectiv.tv/140711/58284.html

Хто знає долю усіх цих товаришів ?

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ