Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

ВАРТО УВАГИ

Історія про те, як голова Київського апеляційного адміністративного суду Андрій Горяйнов проходив кваліфікаційне оцінювання у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

Відповідно до даних ВККС, він та його колишня дружина користуються будинком площею 427 метрів та земельною ділянкою під цим будинком. У декларації цього немає.

За класикою жанру, все це добро належить не йому, а його колишній тещі. Ну і з дружиною він, звісно, розлучений ).

Андрій ГоряйновСпочатку суддя заявив, що не знає — про що мова. Але з’ясувалося, що він та його колишня дружина мають довіреності на розпорядження цим майном терміном дії, УВАГА, до… 2061 та 2078 років (sic !!!).

Але суддя не розгубився і одразу розвіяв усі сумніви. Мовляв, інформація отримана ВККС та Національнм антикорупційним бюро… злочинним шляхом, а тому пояснювати він нічого не буде.

Щодо автомобіля, то він заявив, що сам користується лише службовим авто, а стосовно дружини не знає ).  А про автомобіль Lexus, який виплив з довіреностей, відповідь одна —  інформація отримана незаконно і не має стосунку до кваліфікаційного оцінювання.

Рекомендую усім подивитись відео.

Вища кваліфікаційна комісія оголосила перерву у вирішенні питання стосовно цього судді для додаткового вивчення його досьє.

Андрій ГоряйновДавайте допоможемо ВККС розібратись. А, може, даремно комісія має претензії до чесного судді. Може, він і справді не має жодного стосунку до цього будинку. Не живе з колишньою дружиною і нічого не знає про майно тещі.

Якщо хтось має інформацію, що може допомогти встановити істину, — повідомляйте. А судді рекомендую запросити громадськість і показати, де він живе і на чому їздить. Адже він хоче, щоби суддям довіряли? Чудовий шанс спростувати усі підозри та допомогти підняти рівень довіри. А поки він лише допоміг його опустити.

P.S. Від себе — респект ВККС. Я доволі скептично ставлюсь до кваліфікаційного оцінювання і вважаю це паліативом. Але такі факти дають надію, що хоча би частина недоброчесних суддів буде відсіяна чи засвічена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ