Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

Київський окружний адміністративний суд воістину «самий гуманний суд в мірє».

Суд поновив поліцейського, який не пройшов атестації. При цьому він не лише не пройшов співбесіду, але й повністю завалив тестування.

«Матеріалами справи підтверджується, що за наслідками тестування позивач отримав 20 балів з тесту на загальні здібності та навички та 11 балів з тесту на знання законодавчої бази (а.с. 177). При цьому, згідно пункту 10 Розділу ІV Інструкції №1465, мінімальний бал за кожен тест складає 25 балів» (http://reyestr.court.gov.ua/Review/57280930)

Тобто правоохоронець не набрав навіть половини від мінімально необхідних балів із знання законодавства (!!!). Але суд не лише поновив, але ще й моральну шкоду компенсував, бо після звільнення він «не має інших доходів, внаслідок чого змушений звертатись до батьків та друзів з проханнями про допомогу».

Щось мені підказує, що весь цей гуманізм «нє спроста».

P.S. Таких позовів є вже понад 800, а рішень на користь поліцейських вже понад 24.

Київський окружний адмінсуд вважає, що все незаконно – і атестація, і порядок, і висновки комісії. Ну, це не дивно після виступу його голови – Вовка.

Як на мене, атестація є законною. І це не лише мій висновок. Ось експертна думка з цього приводу. http://police-experts.info/…/ekspertnyj-komentar-schodo-pi…/

А ось рішення з аналогічної справи, але Волинського окружного суду.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/57197966

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ