Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

Судді Соломянського суду Макуха та Демидовська, які брали під варту активістів Майдану, на той момент вже перебували під слідством, бо ще у 2013 році їх спіймали на «хабарі». Але це не заважало (а може навіть допомогло) їм вершити своє «кривосуддя».

Розслідування щодо «хабаря» тривало понад рік і у червні 2014 року прокуратура нарешті передала справу до суду. Однак, моя улюблениця суддя Оксана Царевич, яка тепер сама сидить на лаві підсудних, двічі повертала обвинувальний акт прокурору. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39197001

І от сьогодні їх кримінальну справу мав розглядати Печерський суд. Але справу перенесли через неявку сторін захисту.
ЧЕСНО. Фільтруй суд провели акцію під судом та беруть справу під контроль.

13627226_10205627782128356_1677958583395482023_nДо речі, ВРЮ винесла рішення про порушення цими суддями присяги ще в кінці минулого року, але ВРУ досі їх не звільнила і ці чудові судді справно отримують свою суддівську зарплату за наш з вами рахунок.

І ще цікавий і ДУЖЕ ПОКАЗОВИЙ факт. От яку характеристику дала голова Солом’янського суду цим суддям:

Макуха А.А.
«Зі змісту наданої головою суду до ТСК характеристики судді Макухи А.А. вбачається, що він користується ПОВАГОЮ та АВТОРИТЕТОМ у колективі, проте не завжди сумлінно ставиться до виконання своїх службових обов’язків та допускає випадки порушення строків розгляду справ. При цьому Макуха А.А. постійно працює над підвищенням та удосконаленням свого професійного рівня, добре знає чинне законодавство та вміло застосовує його в практичній роботі, у побуті дотримується норм суддівської етики».

Демидовська А.І.
«Зі змісту характеристики судді Демидовської А.І., підписаної головою суду, вбачається, що суддя Демидовська А.І. постійно працює над підвищенням та удосконаленням свого професійного рівня, добре знає чинне законодавство та вміло застосовує його в практичній роботі. В основному якісно та у передбачені законом строки розглядає справи всіх категорій. За час роботи у судовій системі Демидовська А.І. зарекомендувала себе кваліфікованим та досвідченим суддею. Користується ЗАСЛУЖЕНИМ АВТОРИТЕТОМ та ПОВАГОЮ у колективі, дисциплінована, сумлінно ставиться до виконання своїх службових обов’язків. У поведінці дотримується норм суддівської етики».

Тобто ці судді користуються ЗАСЛУЖЕНИМ АВТОРИТЕТОМ та ПОВАГОЮ у колективі.

На моє переконання, доки у суддів в авторитетах будуть ТАКІ персонажі, доти УСІ судді не мають ЖОДНОГО шансу відновити довіру до себе та стати авторитетами для суспільства.

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ