Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні і Автомайдану

«ШОК. У Черкасах суддя замовив убити свого колегу» – під таким заголовком нещодавно вийшла стаття на черкаському сайті «Провокатор». http://provoker.com.ua/?p=11313

Згідно з даними видання, «з’явився запис, на якому скандально відомий суддя черкаського апеляційного суду Сергій Бондаренко замовив вбивство свого колеги Володимира Бабенка». І навіть запис начебто є, але його вилучено :(. Дивно, цей запис і був головною новиною. І я так хотів почути свій голос на записі. Сподіваюсь, що запис таки є і він десь спливе.

Сайт не дуже популярний, тому я дізнався про це лише зараз. Ну, і довіри до нього, очевидно, теж немає. Але це доводить, що проти Сергія Бондаренка продовжують вести кампанію з його дискредитації та тиску на нього.

Можливо, йдеться про нове замовлення вбивства, але почались заяви про замах на Бабенка В.М. ще рік тому. 09 липня 2015 року о 1.30 ночі Бабенко В.М. у своєму рідному селі за 200 км. від Черкас начебто виявив гранату під своїм авто.https://www.facebook.com/roman.maselko/posts/10203672845536163
Порушено кримінальну справу, яка вже рік безуспішно розслідується поліцією у Черкасах під пильним контролем Бабенка. До речі, Бабенко прямо вказав, що у вчинені злочину підозрює мене, Сергій Бондаренко та Sergei Hadzhynov.

Для всіх є очевидним, що це був інсценізований «замах», але слідство ведеться, дані збираються, телефони слухаються, а Бабенко ходить в статусі жертви.

Цей випадок дуже яскраво ілюструє, що доводиться переживати тим, хто йде проти системи – їх вичавлюють з системи, роблять умови роботи нестерпними, лякають, а якщо не допомагає – роблять злочинцями. Практично щодо усіх викривачів, з яким я працюю були порушені кримінальні справи, які використовуються для тиску та їхньої дискредитації.

А тим часом Бабенко, стосовно якого є незаперечні докази тиску на суддю Бондаренка, який за копійки незаконно відчужив будівлю суду, який причетний до справ Майдану, який є ганьбою і величезною плямою на репутації усього суддівського корпусу, продовжує спокійно керувати апеляційним судом і дуже впевнено почуватиється.

Прокуратура не спішить з оголошенням підозри, ВККС вже 1,5 роки не розглядає понад 10 скарг на Бабенка, Рада суддів не вимагає виконання свого ж рішення річної давнини, а голова Ради суддів Сімоненко взагалі рекомендує «відпустити ситуацію».

Саме у такий момент система очікує, що ми повністю зневіримось і опустимо руки. Не дочекаєтесь!!! Ми зараз якраз дуже активно працюємо, щоби відповів не лише Бабенко, але й ті, хто дозволяють таким Бабенкам уникати покарання. Сподіваюсь, обійдемось без гранат.

P.S. хто не знає цю історію, тут підбірка інформації про Бабенка та Бондаренка.
http://www.unian.ua/…/1060563-golova-apelyatsiynogo-sudu-ch…
https://www.youtube.com/watch…
https://humanrights.org.ua/…/cina_nezalezhnosti_ukrajinskog…
https://www.facebook.com/roman.maselko/posts/10203777349028685

Джерело: Роман Маселко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ