Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану
Роман Маселко, адвокат Небесної сотні й Автомайдану

НАРЕШТІ у справі Автомайдану (поїздка до Межигір’я) є справжні результати і слідство встановило не лише виконавців, але й тих, хто керував переслідуванням активістів.

«Я ще раз кажу – ніяких команд ми не даємо нашим співробітникам», – так 2,5 роки начальник ДАІ Києва Анатолій Курінний відповідав журналістам щодо переслідування автомайданівців.

І от на цьому тижні слідчі Департаменту спецрозслідувань, який очолює С. Горбатюк, отримали докази, що вказівки таки були, і оголосили підозру ключовим особам – самому Курінному, а також його заступникам В.Тищенку та І.Опанасенку.
http://www.gp.gov.ua/ua/news.html…

Їх звинувачують в організації переслідувань активістів, які взяли участь у поїздці до Межигір’я 29.12.13. Слідством встановлено, що вони давали команди своїм підлеглим фальсифікувати рапорти про начебто невиконання водіями вимоги інспекторів ДАІ про зупинку. Нагадую, таких рапортів було фальсифіковано близько тисячі. Потім понад 300 активістів були позбавлені прав або оштрафовані.

Окрім цього, підозри оголошені ще 21 інспектору ДАІ.

Місцезнаходження Анатолія Курінного невідоме та його оголошено у розшук. А от В.Тищенко та І.Опанасенко підозру отримали особисто.

Ця велика справа з 24 фігурантами найближчим часом має бути завершена та передана до суду. Лише так є шанс довести, що усі ці дії ДАІшників дійсно були організованими та спрямовані на переслідування активістів. Наразі ж більшість справ, які були передані у суди по справах Автомайдану розвалювались і вже є до 10 виправдальних вироків.

Це перший серйозний крок до встановлення організаторів переслідувань учасників протестів. І ми не дамо слідству зупинитись лише на цьому. Наступний крок – керівництво колишнього Департаменту ДАІ.

14040126_10205766963407801_1077798130610854899_n

Джерело: Roman Maselko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ