Кемерон Діас
Комедія «Всі в захваті від Мері»

Романтичні комедії негативно впливають на представниць слабкої статі та на їхнє уявлення про нормальну чоловічу поведінку. Таким є результати дослідження науковців із Університету Мічиґан, пише The Guardian.

У ході дослідження панянкам показали кілька фільмів про стосунки між чоловіками та жінками. Виявилось, романтичні комедії «Всі в захваті від Мері», «Любовний менеджмент» і «Реальна любов» формує у жінок позитивне ставлення до агресивної поведінки з боку чоловіків. Представниці слабкої статі спокійно ставляться до сталкінґу (від англ. Stalking: переслідування, домагання) з боку чоловіків, які не сприймають відмову і продовжують домагатися уваги дівчат.

Своєю чергою, жінки, які дивилися трилери: «У ліжку з ворогом» і «З мене досить», називали речі своїми іменами: сталкінґ і любовна одержимість можуть бути небезпечні.

Науковці вважають, що романтичні комедії висміюють проблему сталкінґу і роблять жінок більш уразливими до агресорів. Такі стрічки створюють міф, що нав’язлива поведінка чоловіків є нормою.

Читайте: Комедія з Біллом Мюрреєм «Рок на Сході» очолила рейтинг найпровальніших кінострічок-2015

БЕЗ КОМЕНТАРІВ