Сирія
Унаслідок авіаударів 29 листопада загинули щонайменше 40 цивільних осіб

Російський літак поцілив в овочевий ринок у місті Аріха в сирійській провінції Ідліб. Загинули щонайменше 40 цивільних осіб, багато людей зазнали поранень, повідомляє The Daily Mail.

Авіаудари, за інформацією Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини (SOHR), 29 листопада здійснила російська авіація. Даний регіон контролюється альянсом повстанців-ісламістів «Армія завоювання» із травня поточного року. Це угруповання включає в себе, зокрема, «Фронт аль-Нусра» – крило «Аль-Каїди» в Сирії.

У цілому, за даними правозахисників, в Сирії від ударів російської авіації загинули понад 400 цивільних осіб, зокрема, понад 150 – жінки й діти.

Нагадаємо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському міністерстві оборони звітують про бойові вильоти.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, німецькі військові можуть вирушити до Сирії для боротьби з бойовиками «ІДІЛ». Якщо буде згода Бундестаґу, керівництво Бундесверу планує залучити до боротьби з ісламістами близько 1200 вояків.

Читайте: Сирійські повстанці завдали артудару по авіабазі РФ у Сирії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ