thumbs_b_c_efa325c371f6d8c5298ab6f35331d912
Протибункерна бомба пробила у землі навпроти лікарні кратер завглибшки 5 метрів

Російський військовий літак скинув бомби на найбільший польовий госпіталь на підконтрольній опозиції території в сирійському Алеппо. Принаймні семеро людей, зокрема, двоє медиків, загинули. Про це повідомляє агентство Anadolu.

Шпиталь нещодавно відремонтували після зруйнування літаками ЗС РФ. Внаслідок нинішнього удару його знову знищено. Через атаку загинули п’ятеро робочих та двоє медичних працівників.

Протибункерна бомба пробила у землі навпроти лікарні кратер завглибшки 5 метрів.

Як відомо, на початку вересня Росія та США підписали угоди щодо Сирії. Передбачалося розмежувати території, які підконтрольні терористичним угрупованням та помірній сирійській опозиції, та налагодити доставку гуманітарної допомоги.

Водночас 19 вересня у сирійській провінції Алеппо піддали обстрілу гуманітарний конвой ООН і «Червоного Півмісяця». 18 автівок з 31 зазнали пошкоджень. Загинули близько 20 осіб, зокрема, співробітник міжнародної організації «Червоного Хреста і Червоного Півмісяця».

Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини повідомляв, що авіаудари завдав сирійський або російський літак. Уряд США заявив, що сирійський режим та РФ знали маршрут обстріляного конвою.

Через обстріл колони ООН та «Червоний хрест» заявили про призупинення доставки гуманітарної допомоги в Сирію.

3 вересня стало відомо, що Держдеп США більше не братиме участь у двосторонніх переговорах із Росією щодо Сирії. Причиною припинення співпраці є недотримання Кремлем своїх зобов’язань у рамках домовленостей про перемир’я.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ