У Росії ухвалили вирок у справі бойовиків з Луганська

Басманний суд Москви засудив екс-бойовиків з Луганська до 8 років колонії. Їх звинувачують у тому, що вони вимагали у банку «Югра» 300 мільйонів рублів нібито на відновлення зруйнованого народного господарства «ЛНР». Про це повідомляє УНІАН.

Учасники угруповання «Бетмен» Алєксандр Солнцев та Єгор Юлдашев  отримали по 8 років ув’язнення кожен. Спільниця бойовиків,  співробітниця тюменської філії банку, отримала 4 роки за ґратами.

Розслідування почалося після того, як 19 березня 2015 року невідомий вручив охоронцеві московського офісу банку «Югра» конверт, попросивши негайно передати його тодішньому голові правління кредитної установи Юрію Гусєву.

У конверті виявили ксерокопії фінансових документів – дані про рахунки кількох клієнтів «Югри», рух коштів на них тощо. Крім того, в конверті був анонімний лист, в якому банкіру пропонувалося протягом 30 хвилин зателефонувати за вказаним у ньому номером «щодо питання придбання всього пакету документів». Інакше невідомий погрожував опублікувати дані клієнтів банку в Інтернеті та віддати їх «у впливові газети».

Усіма клієнтами, зазначеними в листі, цікавилася головний спеціаліст з роботи з корпоративними клієнтами Ольга Бєлобородова (співробітниця тюменської філії).

Поліції вдалося встановити зв’язок жінки з двома бойовиками «ЛНР», що входили до складу угруповання «Бетмен».  Усі підсудні своєї провини не визнавали та наполягали, що корисливого наміру не мали, а лише хотіли відправити гроші до Луганська.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ