Сергій Литвинов
Звинувачення проти Літвінова ґрунтуються на чутках та псевдосвідченнях

Тарасівський районний суд Ростовської області РФ визнав українця Сергія Литвинова винним у розбої в Луганській області України та засудив його до 8,5 року колонії суворого режиму. Про це повідомляє російське агентство Интерфакс-Юг.

Суд засудив Сергія Литвинова до 8 років і 6 місяців колонії суворого режиму.

За словами представника суду, на етапі дебатів сторін державне обвинувачення просило призначити Литвинову покарання у вигляді 9 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Російське слідство стверджує, що влітку 2014 року в одному з населених пунктів Станично-Луганського району Луганської області України Литвинов за попередньою змовою з двома представниками силових структур України, які проводять антитерористичну операцію, вчинив розбійний напад з автоматом Калашникова на громадянина РФ. За версією слідства, вони викрали два автомобілі та заподіяли потерпілому тілесні ушкодження.

Захист Сергія Литвинова оскаржив вирок. Про це повідомив його адвокат Віктор Паршуткін та зазначив, що вже готує позов до Європейського суду з прав людини.

За даними адвоката, Литвинова утримують у російських СІЗО з 21 серпня 2014 року.

Також Паршуткін заявляв, що звинувачення ґрунтуються на свідченнях свідків, які нібито чули про те, що Литвинов у лікарні в Ростовській області РФ розповідав про «свої подвиги у складі батальйону «Дніпро».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ