kinopoisk.ru
Боріс Ґребєнщиков

Російський музикант Боріс Ґребєнщиков і грузинська співачка Ніно Катамадзе, перебуваючи в гостях у голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі, заспівали дуетом.

«Минулого тижня в Одесі з великим успіхом виступив великий Боріс Ґребенщиков. Після концерту він, його група і карколомна Ніно Катамадзе заїхали до нас і, незважаючи на втому, майже до ранку спілкувалися і співали разом. Незабутній дует двох талановитих людей вийшов під українським небом», – написав Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook та додав, що в країну скоро приїде російський музикант Андрєй Макаревич.

Тим часом, депутат Держдуми від ЛДПР Роман Худяков заявив, що після візиту Боріса Ґребенщикова в Одесу в його очах він «впав як співак на найнижчий рівень», повідомляє «Говоріт Москва».

«Я був вражений та здивований, що Боріс Ґребенщиков був в Одесі та заспівав для «краваткоїда» Саакашвілі. Думаю, йому варто переїхати в Україну, записатися на прийом до Саакашвілі та сказати: «Візьми мене своїм помічником, і я кожен день буду тобі співати пісню «Гілка». Я зрозуміти не можу, наскільки треба було опуститися і втратити совість перед своїм народом російським і одеситами. Мені шкода його, думаю, що на цьому його кар’єра як співака закінчена», – сказав Худяков. На його думку, громадяни Росії після виступу Ґребенщикова перед Саакашвілі не підуть більше на концерти співака.

У свою чергу, член комітету Держдуми з бюджету й податків Євгєній Фєдоров вважає, що музиканта «використовують американці в своїй програмі з повалення російської влади». «Треба поговорити з Ґребенщиковим, пояснити, що він виявився вільно чи мимоволі на боці ворога, що його використовує американська система. Просто він не подумав і опинився в цій антиросійській конструкції. Оскільки попередні висловлювання Ґребенщикова були проросійськими багаторазово, на відміну від інших, тієї ж Земфіри, наприклад, або Макаревича, то я не вважаю, що він втрачений для Росії і російського суспільства», – зазначив парламентарій.

Нагадаємо, раніше депутат Держдуми РФ Євгеній Фєдоров стверджував, що відомий російський музикант Віктор Цой був агентом ЦРУ, а всі його останні пісні писалися в Голлівуді. Це, за словами російського депутата, було частиною плану з ліквідації СРСР.

До слова, у грудні торік на концерті в Москві російський музикант і опозиціонер Боріс Ґребенщиков висловився проти російської пропаганди. «БҐ вчора на концерті в Москві: «Війна закінчиться, щойно ми вимкнемо телевізор», – процитував Ґребенщикова російський журналіст Артемій Троїцький.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, діячі культури, митці, художники різних країн світу, які підтримують Україну і виступають проти агресії РФ, увійдуть до «білого списку», що формує Міністерство культури України.

Читайте: Фанати Земфіри намалювали в центрі Москви літеру «Z» у кольорах українського прапора

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ